Reviews

HomeReviews

Jedyne przy wrażliwej skórze

Rated 5 out of 5
2014-06-09

Przy pierwszym dziecku używałam pieluszek jednorazowych znanej marki i było ok, jednak drugie ma bardzo wrażliwą skórę i reaguje krostkami na większość pieluszek marketowych (i na te drogie i na te tanie i na te super premium dry…). Mioki pojawiły się w samą porę. poza wysoką ceną mają same plusy. świetnie chłoną, skóra suchutka (i pieluszka od środka też), mam rażenie, że siuśki odparowują bo nie robi się duża pieluszka nawet po kilku godzinach sikania, mięciutkie, nic nie ucieka i nie wylewa się. Super. tylko proponowałabym dystrybutorom jakiś rabat dla stałych klientów… 😉

Anonymous

Delikatne jak puszek…

Rated 5 out of 5
2014-05-26

Moje dziecko miało pieluszkowe odparzenia próbowalismy wszystkiego ale dopiero pieluszki mioki dały radę, są mega chłonne delikatne nie ocierają i nie przyklejają się do pupy dziecka.Polecam, bardzo ładnie się prezentują ponieważ są cieniutkie i bardzo zgrabne

Anonymous

Meries

Rated 5 out of 5
2014-05-23

Jednorazowych pieluszek potrzebujemy najwięcej, z wielorazowych zaś zwykle korzystamy będąc w podróży. A jednak Merries – prawdziwy odnalazek, dobra alternatywa dla pieluszek wielorazowego użytku.

Anonymous

Japończycy są Japończykami

Rated 5 out of 5
2014-05-20

Cena rzeczywiście nie jest niska, jednak ze względu na jakość, lepszych nie udało się jeszcze znaleźć, szczególnie wyróżniają się swą powierzchnią wewnętrzną. Japończycy są Japończykami, potrafią produkować dobre rzeczy.

Anonymous

Pieluszki warte zakupu!

Rated 5 out of 5
2014-05-05

Wypróbowałam pieluszki dla mojej córeczki po raz pierwszy i jestem naprawdę zadowolana. Przede wszystkim są wyjątkowo chłonne, pupa dziecka pozostaje sucha, co zapewnia mojemu dziecku dłuższy sen. Ich lekkość i miękkość pozwala mu z łatwością się poruszać, a jednocześnie bardzo elastyczne, przylegające do ciała tak, że nigdzie nie uciska i zapobiega przeciekaniu. Również polecam, pieluszki naprawdę warte swojej ceny!!!

Anonymous

Want to rate?

Shopping cart
Sign in

No account yet?

Create an Account